DOPRAJTE SI TO NAJLEPŠIE

Chalets Kvačianska dolina sú dokonalým miestom na únik od každodennej reality.

Čarovná lokalita

Prekrásne výhľady, očarujúca príroda, tiché prostredie a elegantný interiér z našich chaletov robia skutočný horský raj, ktorý je ideálnym miestom na aktívnu letnú dovolenku v prekrásnej prírode alebo lyžovačku plnú zážitkov.

Od momentu, kedy sme objavili čarovnú lokalitu Kvačianskej doliny, sme vedeli, že toto jedinečné miesto na hranici Oravy a Liptova je predurčené stať sa unikátnou destináciou pre ničím nerušený oddych. Jednoducho sme si ju zamilovali a rozhodli sme sa, že ju prostredníctvom našich chaletov sprístupníme každému, kto má záujem zažiť dokonalú dovolenku v srdci prírody.

Lokalita našich chaletov ponúka ozajstný pokoj, no zároveň je v tesnej v blízkosti obľúbených lyžiarskych stredísk, tratí na bežecké lyžovanie, après-ski, turistických chodníkov a všetkého, čo by ste si pri letnom a zimnom úniku od všedného života mohli priať. Je len na vás, či sa rozhodnete pre spoznávanie nových dolín a zdolávanie výziev, na výber sú až desiatky horských výstupov, od nenáročných až po najnáročnejšie, jazdu na bicykli, paragliding, zážitkové lety vrtuľníkom, horolezectvo alebo horskú cyklistiku.

Sme si istí, že naše chalety a ich okolie vás očaria rovnako ako očarili už stovky iných hostí a budú pre vás zdrojom mnohých nezabudnuteľných spomienok.